Loading Sündmused
Sündmus event on möödas
NBK jaanituli toimub 23.juuni kell 18.00
*
NBK jaanituli toimub Rahula külas Mangu talus (Tallinna kesklinnast (Viru Väljakult) ca 24km Pärnu mnt-d pidi). Wazes on see koht leitav FIE Ermo Sepper nime alt. Kui ei leia, saab mapsi sisse panna Jõgisoo Forellipüük. Sealt edasi tuleb silla alt läbi sõita ning siis paralleelselt maanteega kuni ristmikuni. Ristmikult paremale ja siis kohe vasakule. Edasi sõita otse u 1km kuni paremat kätt jääb teeots, millel on postkasti kohal silt “Mangu talu”.
*
Plaanis on:
– Osadus
– Söömine, grillimine
– Saun (tavaline saun, tünnisaun, mulliga tünnisaun)
– Lastele suur batuut
– Erinevad lõbusad mängud
– Loomade vaatamine
*
Katame laua wokroa, salati ja grilliga, kuid palume igal leibkonnal ka omalt poolt ühisele lauale midagi kaasa võtta, mis oleks kohe serveerimiseks valmis 🙂
*
Riietus peaks olema ilmale vastav. Alati tasub igaks juhuks midagi sooja kaasa võtta. Arvestama peaks kindlasti ka sääsehulkadega. Saunas käimiseks ja veemõnude nautimiseks tuleb enda varustada ujumisriiete ja saunarätikuga.
*
Jaanitulel on ka väike osalustasu, mis sisaldab toitu wokil ja grillil, teed, kohvi ja morssi, renditavat inventari, renditavaid saunasid. Osalustasu ei tohi saada takistuseks osalemisel. Kui finantsiliselt on keeruline seis, võta minuga ühendust ja leiame lahenduse 🙂
Täiskasvanu – 15 eur
Laps 11-18 – 14 eur
Laps 6-10 – 13 eur
Laps 3-6 – tasuta
*
Oluline on oma tulekust teada anda ning nimi registreerida! Seda saab teha alljärgneval lingil kuni 20.juunini (kuid mida varem, seda parem). Registreerimisel peaks osalustasu olema NBK kontole juba üle kantud.
Jaanipäevale registreerimiseks täida palun ANKEET.
*
Lisainfo nbk@nbk.ee
*
“MANGU TALU” asukoht: