Tervitus

Armsad sõbrad,

Usun, et meil kõigil on olnud suurepärane puhkuse aeg suvel. Uus hooaeg on alanud. Pikalt on südames olnud, et iga koguduseliige kuuluks kodugruppi. Elame ajal, mis on täis meist mitte sõltuvaid üllatusi. Parem on, kui oleme nendeks valmis.

Oleme kaardistamas potentsiaalseid kodugruppide juhte ja kodusid, kus koguneda. Kui Sina armas sõber oled samuti valmis kodugruppi juhtima või avama oma kodu, siis anna endast märku siret.sepper@nbk.ee või tel. 56478293.

Meie ümber on meeletult palju informatsiooni. Hoidkem seejuures oma fookus Jeesuse sõnadel: “Minge kõik maailma ja tehke jüngriteks kõik rahvad.” Seda me suudame ainult Püha Vaimu väes. Armas sõber, kutsun Sind üles jätkuvalt võtma aega, et kuulata, jätkuvalt täituma Püha Vaimuga ja SIIS tegutsema. Meenutame, et „Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega.“ Ef 6:12.

Jeesuse tähendamissõna tarkadest ja rumalatest neitsidest on tänase päeva kontekstis väga aktuaalne ja tulnud prohvetlikult mitmelt poolt üles. Neitside tähendamissõna asub kahe teksti vahel, mis räägivad teenimisest, kaasas olemisest ja  osa võtmisest. On oluline mõista, et valmisolekuks Jeesusega kohtuma, peaks meil olema piisavalt õli lampides. Lambivalgus näitab meile infomüra ja virr-varri keskel selget teed.

Usus, lootuses ja armastuses rõõmsalt, Veikko

LISAINFO

12.september kell 18.00

TTT – Tervikliku tervenemise teenistus

Sel korral fookuses laste ja noorte suitsiid.

palvesoov@nbk.ee, eestpalveliinid avatud TTT ajal nr-l 6777773

18.september kell 12.00

Auväärsete ühenduse Nõmmelill osaduspäev

Koguduse ruumides

26.september kell 18.00

Ülistus – ja palveteenistus: Eestimaa noorte ja laste eest!

26.september peale Jumalateenistust

Isade ja poegade üritus

Rohkem infot tulekul

6.oktoober kell 18.30

Jüngrite kooli algus

Registreerimine avaneb peagi www.nbk.ee 

14.10 kell 18.30

Alfa kursus

Registreerimine alfa@nbk.ee

           NBK maja katus

Töö on käimas ning oleme usaldamas, et Jumal varustab katuse renoveerimisel veel puuduoleva 15 000 euroga. Samuti järgnevate kiireloomuliste projektidega nagu uste vahetus, keldri renoveerimine, klassiruumide remont, maja fassaad.

Külvame koos! 🙂