Tervitus

Armas kogudus!

Jagan teiega sõnumeid, mida Jumal on andnud. Sept 2022 Jumala kõnetus:

“Ma kutsun teid käima üleloomulikkuses. Minuga ei saa ajada asju nagu te ajate asju selles loomulikus maailmas. Te peate astuma välja üleloomulikkusesse, sest Mina olen üleloomulik. Kui te liigute vaid oma mõistuse tasandil, siis te ei saa kätte seda, mida Ma olen teile valmis pannud. Kutsun teid üleloomulikkusesse, sest Mina olen üleloomulik Jumal. Ma olen imede Jumal.“

Oktoober 2018 Jumala kõnetus: ”Mina olen Jumal, kes teeb uut. Olge valmis uuteks asjadeks. Olge valmis selleks, et Ma toimin teisel viisil, kui olen toiminud. Ma ehitan teid üles elava Sõna, elava osaduse läbi Iseendaga. Püha Vaim tuleb teie peale ja ilmutab teile tõde Minu kohta. Ilmutan teile ennast oma Sõna läbi, oma Vaimu kaudu. Annan teile teada Oma teed. Ma ei taha hoida seda salajas. Olen Jumal, kes ennast ilmutab. Te õpite Mind tundma uuel viisil.”

On palju, mida Jumal tahab anda. Ta otsib neid, kes tahavad ja julgevad vastu võtta. Jumala olemuses on anda, Tema igatsus on õnnistada. Ta saab seda teha seal, kus on valitud Teda. Vahel otsime lahendusi valedest kohtadest. Alati ei ole lihtne jätta maha eluviise, mida armastame. Ometi ei saa armastada maailma ja Jumalat korraga. Jk 4:4-5: “Kas te siis ei tea, et sõprus maailmaga on vaen Jumalaga? Kes iganes eelistab olla maailma sõber, seab end Jumala vaenlaseks. Või arvate, et Pühakiri ütleb asjata: „Kadeduseni ta igatseb Vaimu, kes on asunud meisse”?”

Jumal tahab oma au oma koguduse kaudu esile tuua ja puhastab meid aulisemaks kasutuseks. 2Tm 2:21: “Kui nüüd keegi end puhastab neist vigadest, siis ta saab auliseks astjaks, pühitsetuks ja peremehele kasulikuks, valmis igale heale teole.”  Meil tuleb valida. Tõusta taas, kui oleme kukkunud. Valida usaldada Jumalat, et Tema toob esile elu ja muudab meid, kui anname selleks loa. Valida olla avatud ja alistuda Talle. Valida – astuda koos Temaga tundmatusse, Tema plaanidesse, Tema imedesse, et Tema armastus ja pääste jõuaks veel paljudeni. Kas oleme selleks valmis?

Armastusega, Grete

LISAINFO

3.oktoober – 28.mai k. 18.15-20.15

Piiblikool – Piibliõpe kõigile

Lisainfo ja registreerimine ​​kaur.paldre@nbk.ee

16.oktoober k. 18.00

Tervikliku Tervenemise Teenistus

tervenemine.ee ; info@tervenemine.ee

30.oktoober k. 14.00

IPO – Isade ja poegade osadus

Lisainfo janis.pugri@mail.ee