Tere, armas kogudusepere!

Oktoobrikuu alguses tähistab meie kogudus oma aastapäeva! Seekord on meil juba 128 sünnipäev. Endale üllatuseks avastasime, et oleme kolmandiku neist aastatest olnud Nõmme koguduse liikmed.

1970 aastate alguseks oli Nõmme Baptistikogudusse kogunenud aastate pikkuse ustavate palvetajate töö viljana hulgaliselt noori. Ligi 70 noort koondusid vaimulikult kasvama ja tolle aja väheseid kokkusaamise võimalusi kasutades noorte koori. Jumalateenistused, kus koor kaasa teenis olid puupüsti rahvast täis. Inimesed seisid vahekäikudes, sest istekohti ei jätkunud. Nälg Jumala järele oli suur.

Meie kohtusime ja jäime üksteisele silma ka just selles kooris. Meid ristiti ja õnnistati kogudusse koos mitme noorega 1978. a kevadel. Järgmisel aastal panime leivad ühte kappi. Meil on kaks poega ja kaks tütart ja nüüdseks kaheksa lapselapsukest.

Tänasel päeval võime tunnistada, et Jumala arm ja halastus ei ole otsa lõppenud.

Imetlusega oleme just viimastel aastatel näinud, kuidas Jumal teeb täiesti uut. Oleme tundnud, et kuulume ühte imelisse ja hoolivasse perekonda. Erilist koguduse perekonna tuge kogesime selle aasta märtsis, kui kõik koos Aldo elu eest palves võitlesime. On tohutu rõõm ja eesõigus olla selle kõigega kaasas, näha ja kogeda mida Jumal teeb!

Jesaja 35:1 Kõrb ja liivik rõõmutsevad, nõmmemaa hõiskab ja õitseb nagu liili!

Jesaja 43:19 Vaata, mina teen hoopis uut: see juba tärkab, kas te ei märka? Ma teen kõrbegi tee, tühjale maale jõed!

Tunneme ennast uuenenud ja noorenenud koguduse keskel ka väga noortena

Soovime, et selles muutuvas maailmas ja edasi liikuvas koguduses hoiaksime ikka kokku. Armastame Jumalat kõigest südamest, taotleme üksmeelt, oleme Jumalale kuulekad ja kättesaadavad!

Armastusega, Aldo ja Anneli

LISAINFO

Kodugruppide info

10.oktoober kell 18.00

TTT – Tervikliku tervenemise teenistus

Sel korral fookuses seksuaalne väärkohtlemine ja abort

palvesoov@nbk.ee, eestpalveliinid avatud TTT ajal nr-l 677 7773

6.oktoober kell 18.30

Jüngrite kooli algusRegistreerimine ja lisainfo www.nbk.ee 

14.oktoober kell 18.30

Alfa kursusRegistreerimine alfa@nbk.ee

24.oktoober kell 18.00

Ülistus – ja palveteenistus: Eestimaa noorte ja laste eest!

           NBK maja katus

Töö on endiselt käimas ning oleme usaldamas, et Jumal varustab katuse renoveerimisel veel puuduoleva 10 000 euroga. Samuti järgnevate kiireloomuliste projektidega nagu uste vahetus, keldri renoveerimine, klassiruumide remont, maja fassaad. Külvame koos! 🙂