Tervitus Tere, armas kogudus!

Juba kuu aega on olnud mul eesõigus teenida koguduses rohkem kui vabatahtlikuna. Lisaks Jüngrite kooli ja Alfa tegemistele aitan kaasa koguduse üldistes administratiivsetes küsimustes, toetan ja aitan arendada erinevate valdkondade tööd, loon ja korrastan süsteeme ja struktuure, annan oma panuse majahalduses ja korrastamises.

Peale paari aastat väga intensiivset aega tunnen, et olen jõudnud uude hingamisse ning olen selle kõige läbi saanud kaua igatsetud palvevastuse Jumala poolt. Kuigi minu eelmine töökoht oli hea ning sain sealt väga suure kogemustepagasi, olen igatsenud, et saaksin oma aega ja energiat mingil moel panustada suuremal määral otse Jumala riigi ülesehitamisesse.

Olen saanud Jumalat NBK-s teenida juba paar aastat, kuid nüüd seda täiesti uuel moel ja oma ande tugevamalt praktiseerides. Palvetan ja loodan sügavalt, et suudan seda teha parimal moel igal sammul kuulates ja kuuletudes. Olen väga põnevil selle osas, mis Jumal meie koguduses ja meie koguduse läbi tegemas on! Olla osa sellest on tõeline privileeg!

Aitäh mind usaldamast, Siret

Psalm 127:1 Kui Issand ei ehita koda, tühja vaeva näevad siis ehitajad temaga. Kui Issand ei hoia linna, siis valvab valvur ilmaaegu

LISAINFO

16.05.2021 kell 18.00 Tervikliku Tervenemise Teenistus

Otseülekandena Pildiraadio ja TTT Youtube’i vahendusel. Palvesoovid saab saata: ttt@nbk.ee

22.05 kell 10.00 Koguduse talgupäev

Korrastame aeda, putitame, teeme majale suurpuhastust, sööme suppi. Võta kaasa tööriided.

6.juuni kell 18.00 Ülistus- ja palveteenistus

Puuvilja 4, NBK Youtube’i ja Pildiraadio vahendusel

26.-29.august Koguduse suvelaager Nuutsakul. Rohkem infot tulekul

NBK maja katus

Loodame peagi jätkata katuse renoveerimistöödega, millest hetkel ¼ on tehtud ning mille finantside osas ootame Jumala varustamist. Ole julge külvama! 🙂