Tervitus

NBK Tervisespordiklubi algus ja tegemised.

“Lootkem ka, et terves kehas on terve vaim!” – nii arvas juba kaks tuhat aastat tagasi Vana-Rooma luuletaja Juvenalis. Ka Piiblist võib leida kirjakohti, mis seda kinnitavad ning seda püüame järgida ka Nõmme Babtistikoguduses läbi ellukutsutud tervisespordiklubi tegevuste. 1Ts 5:23: “Aga rahu Jumal ise pühitsegu teid läbinisti ning teie vaim ja hing ja ihu olgu tervikuna hoitud laitmatuna meie Issanda Jeesuse Kristuse tulemiseks!” Meie koguduse pastor Veikko on sihiku seadjaks kogudusele ennekõike vaimulikus osas, aga kõik kindlasti teavad ka tema kirge sportlike eluviiside vastu. Ef 5:29: “Keegi pole ju kunagi vihanud iseenese ihu, vastupidi, ta toidab ja hellitab seda nii nagu Kristus kogudust!”

Esimeseks “pääsukeseks” sportlike tegevuste osas on kujunenud laupäeva hommikune rattasõit. Kulgetud siiani enamjaolt küll maanteeratastega, aga eesmärk on saada koguduse liikmed liikuma ka maastikuratastega ja kepikõndki mõlgub mõtteis! Asume ju Nõmmel, kus võimalused nende tegevuste harrastamiseks on rohkemad kui head, kõik käe-jala ulatuses! Nõmmele on rajatud ka uusi jõulinnakuid – nt. Piiri tänaval, laste mänguväljaku kõrval, kus saaks ka keha hoida toonuses läbi enda tasemele vastavaid raskusi tõstes.

Rattasõidu osavõtt on olnud alguse kohta vägagi märkimisväärne!  On lootust uskuda, et koguduse liikmed saavad kõnetatud ja sõitjaid lisandub veelgi nii meie kogudusest, kui ehk ka teistest kogudustest. Sest jutt sellistest sportlikest NBK koguduse liikmetest hakkab ju levima! Meeste hommik alustas paari mehega, täna käib koos ligi sada meest. Ei saa spordiklubilgi olla väiksemad ambitsioonid!

Kellel mureks, et puudu vajaminevad vahendid, rattast kiivri/prillideni, nendele püüan olla abiks leidmaks lahendused selles osas. Peaasi, et liikumine ei jääks liikumata.

Võta sõber kaasa ja kohtume laupäeva hommikuti rattasõidul!

NBK tervisespordiklubi nimel,

Marko Koppa – 55522764

LISAINFO

4.juuni kell 10.00 Koguduse talgupäev

5.juuni (pühapäev) kogunemisega 16.30 Noorteka hooaja lõpetamine

Discgolf, rannajalgpall, võrkpall, grillimine, ülistus, tunnistused

12.juuni kell 18.00 TTT – Tervikliku Tervenemise Teenistus

palvesoov@nbk.ee, eestpalveliinid avatud TTT ajal

eesti keeles  677 7773, vene keeles 677 7771

20.-27.juuni Rootsi Free Lane Church’i ja NBK noorte ühisprojekt

Lisainfo: siret.sepper@nbk.ee

23.juuni kell 18.00 Koguduse jaanituli

Saku vallas Mangu talus. Lisainfo ja registreerimine koguduse meililistis.

Võta sõber kaasa!

25.-27.august Koguduse suvelaager

Oleme jätkamas koguduse remonditöödega ja palume Jumalalt varustamist. Hetkel on sisetööde ja alumise keldri noorte ruumideks ehitamiseks puudu ligikaudu 20 000 eurot. Lisaks tunneme praegustel aegadel vajadust arendada videoülekandeid, mille lisaväljaminek jääb suurusjärku 10 000 eurot. Usume, et kõikvõimas Jumal on meid varustamas! Olgem kõik valmis ka ise külvama.