Tervitus

Tere Kallis Kogudus

Oleme jõudnud suveaega, kus saame nautida puhkuseid ja päikest. Tuletan siinkohal meelde meile kõigile, kaasa arvatud iseendale, et me ei puhkaks Jumalast! Võta aega koos ISA-ga, olgu see siis looduses või oma palvekambris ja kuula, mida on Temal sulle öelda!

Miks see on siis nii oluline?

Johannese evangeeliumi 10:14-15 peatükis räägib Jeesus, et Tema on hea karjane: “Mina olen hea karjane ja tunnen omi ja minu omad tunnevad mind, nõnda nagu Isa tunneb mind ja mina tunnen Isa, ning annan oma elu lammaste eest.”

Kui tahame Jumalaga suhtes olla, tuleb meil Teda tundma õppida, selle kaudu kuulda Tema häält ning vastavalt tegutseda. Meie osa on panustada suhtesse Temaga nii, kuidas oskame ja suudame ehk kogu südamest, isegi kui oleme puudulikud ja saamatud. Ärme anna alla!

Meie Jumal ja Looja ei ole väike nunnu taskujumal, kelle võtad välja siis kui ise tahad või häda käes ja pärast olukordade lahenemist jälle tasku tagasi pistad. Väga oluline on mõista Jumala tegelikku suurust ja vägevust, arvestades, et me mõistame poolikult! Võime ju mõelda üleolevalt teistest: nii paljud teevad kurja ja Jumal ei karista kedagi, kus on ÕIGLUS? Eks teiste eksimusi on ikka lihtsam märgata! 😊

Kas me ise oleme valmis Tema kohtumõistmist vastu võtma ja vastutama oma tegude ja mõtete eest? Mind paneb see sügavalt mõtlema ja isegi hirmutab natuke, sest näen eneses palju puudulikkust. Olen kogenud tohutut armu ja kannatlikkust. Tema poolt, ise oleksin ammu alla andnud, aga Tema ütleb ikka: “Tõuse püsti, võitleme edasi, ma ei ole sinuga veel lõpetanud!”  Jeesus tahab meile õpetada ja näidata Isa südant, Tema suurt armu, väge ja pühadust. Tema väe ja pühadusega kohtumiseks tuleb meil lasta Pühal Vaimul end õpetada ja muuta! Enda jõust me seda ei suuda!

Milline on sinu pilt Jumalast ja kas see on tasakaalus või kaldub äärmustesse? Võta aega ja mõtle rahulikult läbi ning õpi Teda tõeliselt tundma, sest raskustes jääme püsima vaid Temast kinni hoides!

Olge väga õnnistatud ja hoitud!

Marius

LISAINFO

25.-28.august Koguduse suvelaager Nuutsakul

Registreerimine koguduse meililistis

22.september 18.30 Alfa kursuse uue hooaja algus

Anneta remonttöödele!

Oleme jätkamas koguduse remonditöödega ja palume Jumalalt varustamist. Hetkel on sisetööde ja alumise keldri noorte ruumideks ehitamiseks puudu ligikaudu 20 000 eurot. Lisaks tunneme praegustel aegadel vajadust arendada videoülekandeid, mille lisaväljaminek jääb suurusjärku 10 000 eurot. Usume, et kõikvõimas Jumal on meid varustamas! Olgem kõik valmis ka ise külvama.