Tervitus

Armas Nõmme Kogudus!

Tahame teid südamest tänada sooja ja elava vastuvõtu eest endi keskele! Oleme teie palvetele pikast distantsist hoolimata toetunud juba mõnda aega ja selle eest täname ka Jumalat. 

Kolisime sel kevadel kodumaale oma 21-aastasest elust Ameerikas, kus teenisime San Francisco lähistel kohalikus koguduses. Uue raja otsinguil jõudsimegi Nõmmele ja ootame põnevusega, mis Jumalal plaanis.

Endist võime öelda, et Voldemar on meie pere kindel ankur ja et meie neli tütart on jõudsalt taganud, et meil pole ühtegi igavat päeva. Koguduse keskel juhtisime erinevaid väikegruppe ja Külvi ka naiste Piiblitunde. Hiljem lisandusid mõned meile hinnalised üritused, kuhu koguneti laiema piirkonna kogudustest, vahel teenitud isegi Eesti külaliste poolt! Oleme nende aastate jooksul kõiges Jumala ustavust ja tugevust näinud ja kinnitame teilegi sõnumit, et vaid Jumalas on meil tõeline rahuldus…

Meie tütardest vanim, Adelle (21) elab Ameerikas, kuid Cathryn (18), Sara (9) ja Stella (7) meiega koos. Ootame nüüd neilegi omaealisi sõpru, kes inglise keelt mõistavad, kuid siiski eesti keelele truud on – nii et Eesti keel kõigile koduseks saaks.

Me igatseme näha Koguduse tugevnemist Kristuse täisea mõõtu mööda (Ef 4:12-13) ja usume, et need kes tunnevad Jumalat on tõepoolest leidnud hindamatu aarde!

Rahu ja rõõm olgu teiega, Külvi ja Voldemar

LISAINFO

18.-23. juuli  – Raplas English Camp noortele

Lisainfo Kadri-Kristelilt ja Svenilt

26.-29. august : Koguduse suvelaager Nuutsakul

Registreerimine avatud. Info emailidelt või Siretilt.

 NBK maja katus

Joel Vahermägi on tublisti ja aktiivselt katusetöödega jätkanud. Oleme jätkuvalt lootmas Jumala finantsilisele varustamisele, et maja hädavajalik uuenduskuur võiks edasi minna. Ole julge külvama! 🙂