Head sõbrad,

2021. aasta on jäänud seljataha. Seda aastat iseloomustab sõna Piiblist “Kes teeb ülekohut, tehku veel enam ülekohut, ning kes on rüve, saagu veelgi rüvedamaks! Õige tehku veel enam õigust ning püha pühitsegu ennast veel enam!“(Ilm 22:11). Kogudusena oleme möödunud aastal otsinud enam ja enam võimalust teha õigust ja olla pühad. Mida see praktilises elus tähendab? Oleme jätkuvalt palunud: “Tule Püha Vaim!”. Oleme Jumala väge näinud avaldumas Alfas, Meeste Hommikutel, Naiste Hommikutel, Auväärsete Hommikutel, Nõmmelille kogunemistel, Noortetöös, Lastetöös, Piibliringis, Ülistusteenistustel, palvetöös. Selle palve vastusena on sündinud ka Jüngrite kool, TTT, palverätikute kasutamine, kodugrupid, Hingehoiu koolitus, Isade ja poegade aeg ja muud teenimised. Oleme näinud võrratuid tervenemisi ja kogudusega on liitunud mitmeid uusi inimesi. Oleme jätkuvalt kogudus kõigile, kes soovivad ja tahavad.

Uus aasta tuleb tõenäoliselt möödunust pinevam. Usun, et keerulistel aegadel on kõige olulisem olla kuuldel ja kuulekas. Head sõbrad, tahan siinkohal julgustada – Jumal on endiselt troonil, Tema valitseb ja Tema plaan läheb täide nii koguduse ja üksikisiku tasandil, kui ka meie maa ja rahva seas! Kas sa tahad sellega kaasas olla? Heaks näiteks on jaanuaris algav Alfa kursus, kuhu on juba avaldanud soovi registreerida märkimisväärne hulk inimesi. Oleme kasutusele võtnud palverätikud, mille eest oleme palvetanud ning jaganud abivajajatele. Lühikese aja jooksul on palverätikute kasutamisel tagasisidena tulnud imelisi muutusi. See kõik on võimas Jumala töö, kus me saame kaasas olla! On imeline inimeste muutumise aeg. Usume, et need on ärkamisvihma esimesed piisad.

“Vaata, Sina oled teinud taeva ja maa oma suure rammu ja väljasirutatud käsivarrega: ükski asi ei ole võimatu sinul.” – Jeremija 32:17

Rõõmus ja usus,

Veikko

LISAINFO

9.jaanuar kell 18.00

TTT – Tervikliku Tervenemise Teenistus

Tunnistused teemal “Noorte võidud sõltuvuste üle”

palvesoov@nbk.ee, eestpalveliinid avatud TTT ajal nr-l 677 7773

15.01 kell 16.00

Heategevuskontsert

Duo ansambel nimega “Projekt Brendan”

Kohapeal on võimalik annetada NBK ehitustööde tarbeks

19.jaanuar 18.30

Jüngrite kooli algus

Registreerimine ja lisainfo www.nbk.ee

30.jaanuar peale P teenistust

Isade ja poegade aeg

Lisainfo Janis Pugrilt janis.pugri@mail.ee

27.jaanuar 18.30

Alfa kursus

Registreerimine ja lisainfo www.nbk.ee ; alfa@nbk.ee