Tervitus

Kallis kogudus!

Meil on nii hea meel, et NBK on saanud meie kodukoguduseks.

Kõik algas umbes kaks aastat tagasi, kui otsisime endale kohta laulatuseks ja otsustasimegi Nõmme kasuks. Tundsime kohe, et see on kodune ja armas paik abiellumiseks, Hannese perele oli see aastaid tagasi ka kodukoguduseks.

Palju aega enne pulmaplaane olime saanud südamesse, et Jumal on meid kutsumas liikuma oma senisest kogudusest edasi.

Me ei teadnud kuhu, kuid otsustasime Jumalat selles usaldada: jätkasime oma koguduses teenimist, kuid samal ajal kandsime seda olukorda palves edasi.

Teadmatuses olemine polnud lihtne, kuid Jumal oli ustav.

Koroona tõttu pidime vaatama koguduse teenistusi ülekande vahendusel ja väga tihti me sattusime just Nõmme koguduse teenistusi vaatama. Meid kutsuti ka ülistustiimis kaasa teenima, mida tegime hea meelega.

Piirangud said mõneks ajaks läbi, kuid me sattusime taas Nõmme kogudusse teenistust kuulama kui ka ülistustiimis kaasa teenima.

Siis saimegi aru, et see on meie kodu. Iga kord oleme kogenud Nõmmele tulles sooja vastuvõttu, ära minnes julgustust ja võtnud kaasa ülesehitava sõnumi. Väga liigutav oli üks pühapäev, kus koguduse auväärsed õnnistasid pisemat koguduse liiget – see on kogudus, kus kõik generatsioonid on olulised.

Oma südames olime juba teinud otsuse eelmise aasta lõpus, kuid ametlikult liitusime selle aasta kevadel. Ja meil on südamest hea meel, et saame just selles koguduses vaimulikult edasi kasvada ja õppida oma Taevast Isa rohkem tundma!

Olge väga õnnistatud!

Hannes & Signe Helemaa

LISAINFO

16.-19.august

Nõmme, Salemi ja Kohila koguduse ühine noortelaager “Tähenduslik elu”

Rohkem infot Facebookist.

26.-29.august Koguduse suvelaager Nuutsakul

Rohkem infot tulekul

 NBK maja katus

Katuse renoveerimistööd Joeli käe all jätkuvad peale väikest puhkust. Oleme usalduse pannud Jumala finantsilisele varustamisele, et maja hädavajalik uuenduskuur võiks edasi minna.

Ole julge külvama! 🙂