Tervitus

Kallis kogudus,

Sooviksin jagada Teiega omi mõtteid.
Olen oma arvates juba pikalt kristlane olnud. Siiski avastan, et igapäevaselt ei koge ma Jumala juhtimist oma elus. Miks? Märkan oma elus tihti, et igatsen käia igal päeval koos Jumalaga. Olla juhitud, lohutatud kui on raske, armastatud. Sooviksin panna tähele märke, kuulda Tema juhtimist. Siiski pöördun tihtipeale Jumala poole nii mõneski asjas alles siis, kui ise enam ei oska. Siis kui sein on ees ja ise sellest üle ei roni. Tahaks ronida, aga mõistus on otsas ja käib üle jõu. Sellises olukorras ma pöördun Jumala poole, palun lahendust, Tema tahet ja juhtimist. Saan aru, et minust ei piisa. Avastan, alles siis, et ma ei ole kõnealust teemat kunagi varem päriselt Tema ette viinud.

Aga miks me jõuame alles siis arusaamisele, kui palju me vajame Jumala ligiolu, tarkust ja rahu igas päevas? Imetlen inimesi kes on pühendunud, kes otsivad lahendusi enne – palvetades ja alles siis tegutsevad. Usun, et igapäevaselt oma
elu ja toimetused Jumala kätte anda ei olegi nii raske. Kui tegutsedes avastame, et me ei tea, kuidas edasi, kas siis peatume ja palvetame? Võibolla on see nagu treening, järjepidevus, uue harjumuse loomine.

Mina soovin, et oskaksime oma elus, pere elus otsida kõiges kõigepealt Jumala lahendusi. Soovin, et võiksime iga päev usaldada Jumalat. Et leiaksime igas päevas selle aja, kus pühenduda ja anda end Tema kätte. Kõige enam igatsen ma kogeda rahu – rahu mida Jumalaga koos käimine annab, rahu, mis lohutab, annab lootust, viib edasi ja kinnitab.

Soovin meile kõigile, et kevad tooks uue lootuse, uue pühendumise – rahu ja rõõmu, olles tänulikud kõiges käies koos Temaga, kes teeb meid tugevaks!

“Looda Issanda peale kõigest südamest ja ära toetu omaenese mõistusele! Õpi teda tundma kõigil oma teedel, siis ta teeb su teerajad tasaseks!” Õp 3:5-6

Olge väga hoitud!
Raili Võsu

LISAINFO

Neljapäeviti 18.30 The Chosen seriaali vaatamine, katrinkaur11@gmail.com

14. aprill 18:30 Ülistus läbi liikumise, katrinkaur11@gmail.com

15. aprill 12:00 Auväärsete osaduspäev

16. aprill 18:00 Tervikliku Tervenemise Teenistus, tervenemine.ee ; info@tervenemine.ee

30. aprill peale teenistust Isade ja poegade osadus, janis.pugri@mail.ee