Tervitus

Armas kogudus!

Elame ajal, mil tundub, et inimelu ei ole midagi väärt. Tõelise väärtuse inimese elule annab aga Jumal. Ps 8:5-7: “…  siis mis on inimene, et sa temale mõtled, ja inimesepoeg, et sa tema eest hoolitsed? Sa tegid ta pisut alamaks Jumalast ja ehtisid teda au ja austusega. Sa seadsid ta valitsema oma kätetööd; kõik sa panid tema jalge alla.”

Kuidas elada praeguses ajas?

Mk 13:2937: “ …  nõnda ka teie, kui te näete seda kõike sündivat, tundke ära, et tema on lähedal, ukse taga. Tõesti, ma ütlen teile, see sugupõlv ei kao, enne kui kõik see on sündinud. Taevas ja maa hävivad, aga minu sõnad ei hävi! Seda päeva või tundi ei tea aga keegi, ei inglidki taevas ega Poeg, ainult Isa üksi. Vaadake ette, valvake, sest teie ei tea, millal see aeg on käes! Nii nagu inimene, kes reisis võõrsile ja jättis oma maja, andes sulastele meelevalla, igaühele tema töö, ja uksehoidjal käskides valvata, nõnda valvake nüüd, sest te ei tea, millal majaisand tuleb … “

Jumal ise on meist igaühte kutsunud, andnud meile meelevalla ja töö. Me ei pea passiivselt või paaniliselt ootama Jeesuse tagasitulekut ega orjama kui vanem vend kadunud poja loos. Jumal kutsub meid lähedasse osadusse Temaga. Tema ligiolust ja juhtimisest lähtub meie tegutsemine, hingamises. Ta ei otsi täiuslikke inimesi, vaid neid, kes on Talle kättesaadavad. Nendele ja nende kaudu saab Ta edastada oma armastust, tuua esile muutusi. 

Jeesus täitis selle missiooni, mille Isa Talle andis, Jh 17:4-5: “Mina olen sind kirgastanud maa peal, lõpetanud töö, mille sa mulle andsid teha  ja nüüd kirgasta ka sina, Isa, mind enese juures selle kirkusega, mis mul oli enne maailma rajamist sinu juures!”

Jumal ei ole meiega ega selle maailmaga veel lõpetanud. Ära Sina ka Jumalaga lõpeta! Ava oma süda Jeesusele, saa Jumalaga taas lepitatud! Las Ta täidab ja juhib Sind taas Oma Püha Vaimuga  – teekond jätkub! Meie missioon ei ole veel läbi! 🙂

Armastusega Grete ja Kalle!

LISAINFO

10.aprill kell 18.00 TTT – Tervikliku Tervenemise Teenistus

palvesoov@nbk.ee, eestpalveliinid avatud TTT ajal

eesti keeles  677 7773, vene keeles 677 7771

17.aprill kell 18.00 Ülestõusmispühade kontsert-jumalateenistus

Muusikud: Kadri Hunt, Taavo Remmel, Marek Talts, Tiit Kalluste

Rohkem infot tulekul

24.aprill peale P teenistust Isade ja poegade aeg

Lisainfo Janis Pugrilt janis.pugri@mail.ee

Oleme jätkamas koguduse remonditöödega ja palume Jumala varustamist. Hetkel on sisetööde ja alumise keldri noorte ruumideks ehitamiseks puudu ligikaudu 20 000 eurot. Lisaks, tunneme praegustel aegadel vajadust arendada videoülekandeid, mille lisaväljaminek jääb suurusjärku 10 000 euri. Usume, et kõikvõimas Jumal on meid varustamas! Olgem kõik valmis ka ise külvama.