Me elame ajas, kus üsna mitmed ühiskonna alustalad on murenenud või lausa kadunud. Tõenäoliselt saame šokke kogeda veelgi.

Hiljuti olime tunnistajaks, et Ameerika, mis on olnud sõnavabaduse kants, keeras kinni oma valitseva presidendi sotsiaalmeedia kontod. Abielu mõiste püütakse ümber defineerida jne, jne… Valetamine, hirmutamine, manipuleerimine on vahendid, mida varjamatult kasutatakse, et saavutada oma eesmärke. Mida meie kristlastena peaksime tegema siis, kui tundub, et Pipi Pikksukal oli õigus: “Elu on üks hädaorg, ära surema peab kord!”?

Usu, naera, palveta!

Usk on loodetava tõelisus, nähtamatute asjade 
tõendus.
Hb. 11:1

Usu, mida Jeesus ütleb enda kohta, mida Ta ütleb Sinu kohta. Sinu kogemused ei loe, olukorrad ei loe. Oled Sa all või üleval  – ei ole vahet. Isegi, kui taevas vaikib. Usu kõigest hoolimata!

Tema tõotus on Rm 8:28Aga me teame, et neile, kes Jumalat armastavad, kõik ühtlasi heaks tuleb, neile, kes Tema kavatsuse järgi on kutsutud.

Hea sõber, ole kindel, Jeesus võidab ja Sina koos Temaga! Kui Sul on midagi, mis on Jumala ja Sinu vahel, siis paranda meelt. Pöördu kurjast ja tee seda, mida Ta Sinu südamesse räägib!

Rõõmus süda toob head tervenemist, aga rõhutud vaim kuivatab luudki. Õp 17:22

Ja ärge kurvastage, sest rõõm Issandast on teie ramm!”Ne 8:10b

Olge ikka rõõmsad Issandas! Taas ma ütlen: Olge rõõmsad! Fl 4:4

Palveta! Jumala igatseb meiega suhtlust, nii nagu isa lapsega! Räägi Temaga kõigest ja alati! Jumal teab kõike, kuid millegipärast on Ta seadnud verbaalse kommunikatsiooni. Suhtlus on usalduse märk. Olen tähele pannud – välja öeldes saavad asjad endale selgemaks.

Veikko

LISAINFO

Tervikliku Tervenemise Teenistus.

Teenistus toimub, NBK-s 21.02.2021 kell 18.00 Rohkem infot Vaido Palmikult

TOETA

Head sõbrad, oleme uuendamas  NBK maja katust. Esimene osa – ¼ on tehtud! Tänavapoolne katusekattematerjal on vahetatud! Oleme siiani näinud Jumala imelist varustust (toolid, saali remont uus helitehnika, uus valgus, jne)! Usun, et igaüks, kes on külvanud on ka lõiganud – toetume siingi Jumala Sõnale! Kõigil on võimalus osaleda selles ägedas projektis! Kohe, kui ilm võimaldab tahame töödega jätkata! Ole julge külvama!

EE431010052038325009 SEB; EE122200221025971197 Swedbank, selgitusse: Katus