Armsad sõbrad – Rõõmsat, õnnistatud Uut Aastat!

Kui eelmisel aastal oli meie kogusele antud moto või Sõna  „Kuula ja kuuletu“, siis möödunud aasta detsembris oli vaikne küsimus südames: „Jumal, kas on midagi, mida soovid, et kuuleme, mis on uue, tuleva aasta Sõna?“

Olime kogudusena koos 27.12, kus saime igaüks võimaluse jagada, mida Jumal on rääkinud ja teinud, ka seda, mis on meie unistused, ootused, jne.

Üks sõnum, mis tuli ühele koguduse liikmele, oli „Palveta ja tööta!“ Hiljuti tuli teisele koguduse liikmele sarnane Sõna „Hinga, peatu ja tegutse!“

Need Sõnad kinnitavad seda, mida Jumal viimasetel aegadel on andnud  – tehke ainult seda, mida mina Teile näitan!

Siis Jeesus vastas neile: „Tõesti, tõesti, ma ütlen teile, Poeg ei saa midagi teha iseenesest, ta teeb vaid seda, mida näeb tegevat Isa, sest mida iganes Isa teeb, seda teeb ka Poeg. Isa armastab ju Poega ning näitab talle kõike, mida ta ise teeb, ning tahab temale näidata suuremaid tegusid, kui need on, nõnda et te seda panete imeks. Sest nõnda nagu Isa äratab üles surnuid ja teeb elavaks, nõnda teeb ka Poeg elavaks, keda tahab.

Jh 5:19-21

On ääretult vahva, kui Jumala Sõnum tuleb esile läbi erinevate koguduse liikmete. See on Jumala koguduse mudel. Ta tahab kõiki kõnetada ja kasutada, igaüks on teretulnud jagama! Oleme julged ja teeme Talle ennast enam kättesaadavaks!

Üks kõnetus tuli eelmise aasta kevadel, et peaksime hakkama palvetama lootusetute haigete eest (need, kelle kohta meditsiin on öelnud, siin ei ole mingisugust lootust). See jäi n-ö riiulisse ootama oma aega, kuni sügisel aktiviseerus südametes selliselt, et tänaseks on vormumas eraldi teenistus  – Tervikliku Tervenemise Teenistus.

Me tahame teha seda, mida Jeesus ütleb! Hakkame vaikselt liikuma.

Teine kõnetus on see, et meil sünniks Alfa kursusele järgnev kursus (Jüngri kursus), kus antakse edasi väga praktilisi nõuandeid, kuid samas ka palves ülekandeid.

Lisaks on sündimas mentorvõrgustik, hingehoolduse kursused soovijatele, Alfa kursus.

Sõbrad  – Jumala soov  on meie koguduse kaudu liikuda ja puudutada, muuta paljusid inimesi ning selle läbi Eesti ühiskonda. Kas oleme valmis n-ö paati hüppama?

Usus ja lootuses, Veikko

LISAINFO

Tervikliku Tervenemise Teenistus.

Esimene teenistus toimub, NBK-s 24.01.2021 kell 18.00Rohkem infot Vaido Palmikult

Head sõbrad, oleme uuendamas  NBK maja katust.

Esimene osa – ¼ on tehtud! Tänavapoolne katusekattematerjal on vahetatud! Oleme siiani näinud Jumala imelist varustust (toolid, saali remont uus helitehnika, uus valgus, jne)! Usun, et igaüks, kes on külvanud on ka lõiganud – toetume siingi Jumala Sõnale!

Kõigil on võimalus osaleda selles ägedas projektis! Kohe, kui ilm võimaldab tahame töödega jätkata! Ole julge külvama!

EE431010052038325009 SEB; EE122200221025971197 Swedbank, selgitusse: Katus