TULE ISSAND KRISTUS!

Alguses oli Sõna ja Sõna oli Jumala juures ja Sõna oli Jumal. Seesama oli alguses Jumala juures. Kõik on tekkinud tema läbi ja ilma temata ei ole tekkinud midagi. mis on tekkinud. Temas, oli elu, ja elu oli inimeste valgus. 

Joh 1:1-3

Kus on see juutide vastsündinud kuningas? Me nägime tema tähte tõusmas ja oleme tulnud teda kummardama. Tähte nähes rõõmustasid nad üliväga.
Ja majja sisse astudes nägid nad last koos Maarja, tema emaga, ja kummardasid teda tema ette maha heites, avasid oma aarded ning andsid talle kinke: kulda, viirukit ja mürri.

Matt 2:2, 10-11

Ma pöördusin ümber vaatama seda häält, kes rääkis minuga. Ja kui ma olin pöördunud, siis ma nägin seitset kuldlambijalga ning lambijalgade keskel kedagi, kes oli Inimese Poja sarnane ja kellel oli üll pikk kuub, vöötatud rinde alt kuldvööga.
Aga tema pea ja juuksed olid valged nagu valge vill, nagu lumi, ning tema silmad nagu tuleleek, ning tema jalad olid vasemaagi sarnased, kui see on hõõguvas ahjus, ning tema hääl oli otsekui suurte vete kohin. Tal oli paremas käes seitse taevatähte ning tema suust välkus vahe kaheterane mõõk ning tema palged olid otsekui päike, kui see paistab oma väes. Kui ma teda nägin, langesin ma tema jalge ette nagu surnu. Ning tema pani oma parema käe mu peale ja ütles: „Ära karda! Mina olen Esimene ja Viimne ja Elav. Ma olin surnud, ning ennäe, ma elan igavesest ajast igavesti ning minu käes on surma ja surmavalla võtmed.

Ilm 1:12-18

Rõõmsaid ja rahulikke Pühi, õnnistatud aastavahetust! Püha Vaimu kogetavat juhtimist eeloleval aastal!

Veikko

LISAINFO

18.Detsembril kell 19.00 toimub NBKs Tõnis Mäe jõulukontsert,kaastegevad Helen Lokuta, Raimondo Laikre.

Kohapeal kohtade arv on piiratud!Tee oma sõbrale jõulukingitus!

Registreerimistasu 25,- eur! Küsi või kirjuta Heilile ja ta juhendab kuidas edasi! heili.vaus-tamm@hotmail.com

Sisse saab ainult registreeritud nimekirja alusel! Toimub ka otseülekanne veebis: pildiraadio.com; tv7.ee ja telekanal: taevas tv7 vahendusel.

———————————————————————————————————–

Head sõbrad, oleme uuendamas  NBK maja katust.

Esimene osa – ¼ on tehtud! Tänavapoolne katusekattematerjal on vahetatud! Oleme siiani näinud Jumala imelist varustust (toolid, saali remont uus helitehnika, jne)! Usun, et igaüks, kes on külvanud on ka lõiganud – toetume siingi Jumala Sõnale! Kõigil on võimalus osaleda selles ägedas projektis! Ole julge külvama!

EE431010052038325009 SEB; EE122200221025971197 Swedbank, selgitusse: Katus